Herbalife İncirli Siparişi 0535 497 19 52   


Herbalife şirkiti 38 yıllık bir beslenme firmasıdır.

herbalife şirketi İçeriği hücresel beslenmeye dayalı ürünler üretmektedir.

Herbalife ürünleri, Herbalife üyeleri tarafından pazara sunulmaktadır.

Herbalife bağımsız üyeleri çoğunlukla ürünleri kullanmış sonuç elde etmiş ve etrafında talep oluşmaya başladığını görünce işe dahil olmuş kişilerdir.

Herbalife üyeleri beslenme üzerine, ürünler ve iş üzerine eğitimler alır.


Herbalife nin bünyesinde bulunan doktorlara göre Herbalife ürünleri, bilimin üretebileceği en iyi ürünlerdir.

Ürünler tohumdan sofraya mantığıyla üretilir. Şirketin kendisine ait dünya nın çeşitli yerlerinde devasa tarlaları ve buralardan gelen mahsulle soframıza gelen ürünlerin  üretildiği fabrikaları bulunmaktadır.

Bu ürünlerin arkasında ise nobel tıp ödülü bulunan Louıs Igınarro başta olmak üzere yüzlerce profesörler, uzmanlar bulunmaktadır. Bunun dışında Herbalife şirketinin dünya üzerinde birçok sponsorlukları bulunmaktadır. Örneğin Herbalife Cristiano Ronaldo nun beslenme ortağıdır.

Cristiano Ronaldo Herbalife ürünleri ile beslenmektedir.

Herbalife 90 dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Ülkemizde ise 20 yıldır Herbalife ürünleri bulunmakta ve binlerce kişi bu ürünleri kullanmaktadır. Herbalife Türkiye 20 yılda çok yol kat etmiştir.

Geçen yıl Avrupa bölgesinde en fazla büyüme alanında Avrupa birincisi olmuştur. Bu gurur hepimizin :)

Bunun dışında Herbalife 3 yıldır ülkemizin basketbol ligi nin beslenme sponsorudur.

Basketbol ligimizdeki bütün takımlar ve oyuncuları Herbalife ürünleri ile besleniyor.

Herbalife her geçen gün daha da büyüyor. Bunun ise tek sebebi artan arz, talep ve arkasında bıraktığı milyonlarca memnun müşteri.

Herbalife ürünleri kullanıcılar tarafından çok beğenilmekte ve tavsiye edilmektedir. Hal böyle olunca büyümede kaçınılmaz oluyor.

Bizler Herbalife bağımsız üyeleri olarak kişilere ürünler ile çıkardığımız programlarla kişilere kilo verme, kilo alma, kilo koruma, sağlıklı, aktif ve enerjik yaşam konusunda yardımcı oluyoruz. 


herbalife incirli siparisi 0535 497 19 52

herbalife incirli, Herbalife İncirli Siparişi, Herbalife İncirli Bakırköy, İncirli Herbalife herbalife, herbalife kilo kontrol ürünleri, herbalife siparişi, herbalife, herbalife-incirli-siparisi-0535-497-19-52  herbalife incirli, Herbalife İncirli Siparişi, Herbalife İncirli Bakırköy, İncirli Herbalife, herbalife ürünleri, herbalife siparişi, herbalife kilo kontrol ürünleri, herbalife ürün siparişi, herbalife incirli, kilo kontrol ürünleri herbalife, herbalife kilo kontrol ürünleri incirli, herbalife ürün siparişi incirli, herbalife ürünleri, herbalife urunleri,